Pendik/ İstanbul info@dorakademi.com

SSS

Dorakademi olarak sertifika veriyor musunuz ?

Dorakademi bünyesinde dahil olacağınız 20 ders ve üzeri katılımlarda, katılım belgesi almaya hak kazanırsınız. (Öğrencinin talebi doğrultusunda hazırlanır.)

Sizinle nasıl iletişim kurabilirim?

Dorakademi Danışmanlık adına hizmet veren eğitmenlerimize ve eğitim danışmanlarımıza:(+90) 546 743 89 83 numaralı iletişim hattımızdan, bu hatta kayıtlı WhatsApp uygulamasından, dorakademi.com üzerinde bulunan iletişim sekmesinden ve Dorakademi Instagram sayfasına mesaj göndererek ulaşabilirsiniz. Ulaşılabilir olmak ve taleplerinize en hızlı ve yapıcı çözümleri üretmek adına çalışmaya devam ediyoruz.

Online eğitim için hangi platformu kullanıyorsunuz?

Online olarak gerçekleştirilen sınıf eğitimlerimizi ve birebir ders hizmetlerimizi Zoom uygulaması üzerinden sürdürmekteyiz. Zoom uygulaması üzerinden verilen derslerde deneyimlediğimiz materyal paylaşımı ve ders kaydı kalitesinin öğrencilerimiz üzerinde oluşturduğu olumlu etkiler ve %100 memnuniyet derecesi sebebiyle bu kararı almış bulunmaktayız.

Eğitime katılmadığımda ücret iadesi yapılıyor mu?

Birebir derslerimiz öğrenci ve öğretmenimizin ortak müsaitliklerine göre planlanır. Kaçırdığınız grup dersleri için ise derslerimizin tamamı kayıt altındadır. Derslerde kullanılan materyaller ve ders kayıtları öğrencilerimiz ile paylaşılır.Seviyenize uygun olmayan derslere katılmış olmanız durumunda eğitmen tarafından onaylandığı takdirde sınıf değişikliği yapılır.Ücreti ödenmiş fakat henüz başlamamış olan derslerin ücret iadesi yapılmaktadır.

Grup eğitimlerinde kişi sınırı var mı?

Her dil sınıfımız için minimum ve maksimum öğrenci sayısı mevcuttur. Sınıflardaki öğrencilerimizin alacağı eğitimin kaliteli olmasını hedeflediğimiz için eşit seviyedeki öğrencilerimizi aynı sınıflarda buluşturmaktayız.Bir sınıfın açılması için minimum sayı : 4  öğrencidir.  Sınıf mevcudu 4-7 öğrenciden oluşur.

Ödemeyi nasıl gerçekleştiriyoruz?

Alacağınız online eğitimin ücretini derslere başlamadan önce danışmanlarımız tarafından sizlere iletilecek olan banka hesaplarına Havale,EFT,Fast yöntemleri ile tamamlamanız gerekmektedir.Online ödeme kabul edebilmek üzerine başladığımız çalışmalarımız devam etmektedir.

A1'den A2'ye ne kadar sürede geçebilirim?

Online dil eğitiminde edindiğimiz tecrübelerimiz , alanında uzman eğitmenlerimizin çaba ve gayretleri ile hazırlanan eğitim programlarımız sayesinde bir dil seviyesini öğrencilerimize 2(iki) ayda  vermekteyiz. Dil öğrenmeye yeni başlayan bir öğrencinin günlük hayatında zorlanmadan dili kullanabileceği dil seviyesi olan B1'e ulaşması yaklaşık 6(altı) aylık düzenli bir çalışma gerektirmektedir.

Sadece konuşma eğitimi almak istiyorum, mümkün mü?

İngilizce konuşma derslerinde en az 5 yıllık tecrübesi ile sizlerle buluşturduğumuz anadili İngilizce olan eğitmenlerimiz mevcuttur.  Dil bilgisi derslerine ilgi duymuyor ve sadece konuşma üzerine yoğunlaşan bir eğitim almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlar ile hazırlanan Konuşma Kamplarına dahil olabilirsiniz. Eğlenirken Yabancı dil öğreneceğinizi garanti ediyoruz.

Ekibimiz

14

Eğitmen Sayımız

5

Eğitim Verdiğimiz Dil Sayımız

59

Aktif Öğrenci Sayımız

476

Toplam Eğitim Verdiğimiz Öğrenci Sayımız